Вітаємо ПЕРЕМОЖЦІВ п'ятого ювілейного! ГРАН-ПРІ П'ЯТОГО ЮВІЛЕЙНОГО ФЕСТИВАЛЮ_КОНКУРСУ дует "INNER SOUL" (Владислав КУЧЕРУК, Поліна ГОНЧАРУК) м. НЕТІШИН

 

Лауреати 1 премії

Група А

1. Ольга Лукашенко, м. Харків

2. Аліса Ізмайлова, м. Харків

3. Роксолана Овчаренко, м. Одеса

 

Група B1

1. Владислава Волинець, м. Луцьк

2. Анастасія Братащук, м. Миколаїв

 

Група B2

1. Маргарита Пістоляк, м. Біла Церква

2. Меланія Дущак, м. Кривий Ріг

3. Давід Алманов, м. Одеса

 

Група C1

1. Аліна Гирич, м. Ужгород

2. Марія Данілова, м. Київ

3. Олена Усенко, м. Біла Церква

 

Група C2

1. Олександра Мазур, м. Кам’янець-Подільський

2. Катерина Баліцька, м. Біла Церква

3. Соня Берук, м. Рівне

 

Група D

1. Роман Мельник, м. Київ

2. Софія Янович, м. Нетішин

3. Соф′я Твердоступ, м. Харків

 

МАЛІ ВОКАЛЬНІ ФОРМИ

1. Дует - Вадим Березовський та Олександра Мазур, м. Кам′янець-Подільський

2. Дует Марія та Олександра Данілови, м. Київ

 

Лауреати 2 премії

Група А

1. Марія Бабенко, м. Запоріжжя

2. Олександра Данілова, м. Київ

 

Група B1

1. Михайло Ципін, м. Харків

2. Катерина Астахова, м. Одеса

3. Денис Грищук, м. Нововолинськ

4. Лілія Лаврів, м. Рава-Руська

 

Група B2

1. Злата Дзюнька, м. Рава-Руська

2. Дар’я Реброва, м. Краматорськ

3. Анна Жеребко, м. Київ

4. Віра Мельніченко, м. Запоріжжя

 

Група C1

1. Софія Мариняк, м. Львів

2. Єлизавета Калініна, м. Одеса

3. Олена-Марія Джуман, м. Львів

 

Група C2

1. Марьям Беладзе, м. Запоріжжя

2. Анастасія Сизова, м. Харків

3. Вадим Березовський, м. Кам’янець-Подільський

 

Група D

1. Ольга Гаврилюк, м. Броди

2. Анастасія Давидюк, м. Нетішин

3. Нікіта Клименко, м. Миколаїв

 

МАЛІ ВОКАЛЬНІ ФОРМИ

1. Дует «Кapooкi jewels», м. Львів

2. Дует «Wonder», м. Харків

 

Лауреати 3 премії

 

Група А

1. Поліна Рижа, м. Львів

2. Богдан Кучерук, м. Нетішин

3. Катерина Барановська, с. Балин

4. Єлізавета Рудь, м. Хмельницький

 

Група B1

1. Ярослава Артюшкіна, м. Одеса

2. Анастасія Горячок, м. Хмельницький

3. Емілія Руда, м. Нетішин

 

Група B2

1. Вікторія Кривляк, м. Мукачево

2. Даніела Шваб, м. Мукачево

3. Марія Притула, м. Запоріжжя

 

Група C1

1. Софія Попова, м. Слов’янськ

2. Анна-Ярина Олійник, м. Броди

 

Група C2

1. Анна Мотиль, с. Старичі

2. Анастасія Чумак, м. Біла Церква

3. Софія Бишова, м. Одеса

 

Група D

1. Соф′я Семенюк, м. Вінниця

2. Діана Матвійчук, м. Ірпінь

3. Соломія Лень, м. Рава-Руська

4. Дарія Количева, м. Нетішин

 

МАЛІ ВОКАЛЬНІ ФОРМИ

1. ДУЕТ«MA VI», м. Запоріжжя

2. Тріо «МЕД», м. Нетішин

3. Тріо хору «ТОНІКА», м. Хмельницький

 

Наймолодші учасники фестивалю

1. Єлизавета Усович, м. Вараш

2. Мілана Табачок, м. Київ

  • Група А (молодша вікова категорія)

    1. Єлизавета УСОВИЧ, м. Вараш, Рівненська обл.
    2. Марія БАБЕНКО, м. Запоріжжя
    3. Поліна РИЖА, м. Львів
    4. Роксолана ОВЧАРЕНКО, м. Одеса
    5. Катерина БАРАНОВСЬКА,с.Балин, Хмельницька обл.
    6. Олександра ДАНІЛОВА, м. Київ
    7. Домініка ВОЛИНЕЦЬ, м. Луцьк, Волинська обл.
    8. Ольга ЛУКАШЕНКО, м. Харків
    9. Богдан КУЧЕРУК, м. Нетішин, Хмельницька обл.
    10. Аліса ІЗМАЙЛОВА, м. Харків
    11. Вікторія ЯСІНСЬКА, м. Одеса
    12. Мілана ТАБАЧОК, м. Київ
    13. Ангеліна ПРОКОПОВА, м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.
    14. Марія ТОВТИН, м. Ужгород, Закарпатська обл.
    15. Єлізавета РУДЬ, м. Хмельницький
  • Група «B» (молодша вікова категорія)

    ПІДГРУПА B1

    1. Поліна ЦИГАНКОВА, м. Львів
    2. Ярослава АРТЮШКІНА, м. Одеса
    3. Анастасія БРАТАЩУК, м. Миколаїв, Миколаївська обл.
    4. Євдокія ДОВГАНЮК, м. Броди, Львівська обл.
    5. Емілія РУДА, м. Нетішин, Хмельницька обл.
    6. Лілія ЛАВРІВ, м. Рава-Руська, Львівська обл.
    7. Поліна ОНУФРІЙЧУК, м. Київ
    8. Анна-Марія ПОЛУПАНОВА, м. Одеса
    9. Анастасія ГОРЯЧОК, м. Хмельницький
    10. Михайло ЦИПІН, м. Харків
    11. Владислава ВОЛИНЕЦЬ, м. Луцьк, Волинська обл.
    12. Катерина АСТАХОВА, м. Одеса
    13. Маргарита ЛІТИНСЬКА, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківська обл.
    14. Марта ВЕКЛІЧ, м. Київ
    15. Денис ГРИЩУК, м. Нововолинськ, Волинська обл.

     

    ПІДГРУПА B2

    1. Олександра РУДЕНКО, м. Біла Церква, Київська обл.
    2. Аурелія БОЙКО, м. Харків
    3. Анна ЖЕРЕБКО, м. Київ
    4. Богдан ГРУШКОВСЬКИЙ, м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.
    5. Віра МЕЛЬНІЧЕНКО, м. Запоріжжя
    6. Софія ПАЛИВОДА, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.
    7. Анастасія МАРТИНЮК, м. Київ
    8. Софія БОДНАР, м. Львів
    9. Вікторія КРИВЛЯК, м. Мукачево, Закарпатська обл.
    10. Даніела ШВАБ, м. Мукачево, Закарпатська обл.
    11. Катерина ГЕРАСИМЧУК, м. Жмеринка, Вінницька обл.
    12. Софія АДАМІВ, м. Київ
    13. Давид АЛМАНОВ, м. Одеса
    14. Маргарита ПІСТОЛЯК, м. Біла Церква, Київська обл.
    15. Дар’я РЕБРОВА, м. Краматорськ, Донецька обл.
    16. Меланія ДУЩАК, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.
    17. Злата ДЗЮНЬКА, м. Рава-Руська, Львівська обл.
    18. Мар'яна ПАНЬКІВ, м. Броди, Львівська обл.
    19. Марія ПРИТУЛА, м. Запоріжжя
    20. Олександра МЕНЬШИКОВА, м. Краматорськ, Донецька обл.
    21. Каріна ДУБЕНЦОВА, м. Одеса
    22. Софія СУЩЕНКО, м. Краматорськ, Донецька обл.
  • Група «C» (середня вікова категорія)

    ПІДГРУПА C1

    1. Анна-Ярина ОЛІЙНИК, м. Броди, Львівська обл.
    2. Ірина ШЕГЕДА, м. Івано-Франківськ
    3. Єлизавета АСТАХОВА, м. Торецьк, Донецька обл.
    4. Софія МАРИНЯК, м. Львів
    5. Марія ДАНІЛОВА, м. Київ
    6. Олександр СОЛОВЙОВ, м. Харків
    7. Олена УСЕНКО, м. Біла Церква, Київська обл.
    8. Дарін ОСМАН, м. Гіза, Єгипет
    9. Олександра ЛУКАШУК, м. Шепетівка, Хмельницька обл.
    10. Олена-Марія ДЖУМАН, м. Львів
    11. Софія ПОПОВА, м. Слов'янськ, Донецька обл.
    12. Софія СТЕФАНИШИН, м. Тернопіль
    13. Данило САРКІСОВ, м. Одеса
    14. Єлизавета КАЛІНІНА, м. Одеса
    15. Вероніка КОНОНЕНКО, м. Біла Церква, Київська обл.
    16. Аліна ГИРИЧ, м. Ужгород, Закарпатська обл.
    17. Софія ДОНЧЕНКО, м. Хмільник, Вінницька обл.

     

    ПІДГРУПА C2

    1. Анастасія ЧУМАК, м. Біла Церква, Київська обл.
    2. Анастасія СИЗОВА, м. Харків
    3. Софія БИШОВА, м. Одеса
    4. Марьям БЕЛАДЗЕ, м. Запоріжжя
    5. Марія ПЕТРЕНКО, м. Южноукраїнськ, Миколаївська обл.
    6. Іван КЛИМЕНКО, м. Запоріжжя
    7. Діана ДЯКІВ, м. Коломия, Івано-Франківська обл.
    8. Валерія ЛІТОВКА, м. Київ
    9. Соня БЕРУК, м. Рівне
    10. Анна МОТИЛЬ,с. Старичі, Львівська обл.
    11. Вадим БЕРЕЗОВСЬКИЙ, м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.
    12. Олена СІНЦОВА, м. Київ
    13. Катерина ФРАНКО, м. Южноукраїнськ, Миколаївська обл.
    14. Діана БАЛИЦЬКА, м. Хмельницький
    15. Катерина БАЛІЦЬКА, м. Біла Церква, Київська обл.
    16. Олександра МАЗУР, м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.
  • Група «D» (старша вікова категорія)

    1. Поліна ЗДЕБСЬКА, м. Київ
    2. Катерина ДАНІЛКОВИЧ, м. Київ
    3. Тетяна ПОЛІЩУК, м. Острог, Рівненська обл.
    4. Аліна АНОХІНА, м. Краматорськ, Донецька обл.
    5. Марина КОВАЛЕНКО, м. Нетішин, Хмельницька обл.
    6. Роман МЕЛЬНИК, м. Київ
    7. Нікіта КЛИМЕНКО, м. Миколаїв
    8. Анастасія ДАВИДЮК, м. Нетішин, Хмельницька обл.
    9. Каріна РИДЗАНИЧ, м. Буча, Київська обл.
    10. Валентина МАКСІМОВА, м. Київ
    11. Соф'я ТВЕРДОСТУП, м. Харків
    12. Діана МАТВІЙЧУК, м. Ірпінь, Київська обл.
    13. Владислав КОВАЛЬ, смт. Стара Вижівка, Волинська обл.
    14. Аліна ВАЛУЙСЬКА, м. Станиця-Луганська, Луганська обл.
    15. Софія СЕМЕНЮК, м. Вінниця, Вінницька обл.
    16. Анна КЛИМЧУК, м. Славута, Хмельницька обл.
    17. Ольга ГАВРИЛЮК, м. Броди, Львівська обл.
    18. Соломія ЛЕНЬ, м. Рава-Руська, Львівська обл.
  • МАЛІ ВОКАЛЬНІ ФОРМИ (дуети, тріо)

    1. тріо Space Band (Овчаренко Роксолана, Астахова Катерина, Шкодіна Дарья), м. Одеса
    2. дует Марія та Олександра Данілови, м. Київ
    3. дует Кароокі Jewels (Олена-Марія Джуман, Софія Боднар), м. Львів
    4. тріо «Bambini Band» (Ткачук Аліна, Жевняк Лада, Прокопова Ангеліна), м. Кам'янець-Подільський
    5. дует «Wonder» (Аліса Ізмайлова, Андрій Матернюк), м. Харків
    6. дует Вадим Березовський Олександра Мазур, м. Кам'янець-Подільський
    7. тріо МЕД (Коваленко Маріна, Руда Емілія, Янюк Діана), м. Нетішин
    8. тріо хору «Тоніка», м. Хмельницький
    9. дует Ma Vi (Марія Притула, Віра Мельніченко), м. Запоріжжя
    10. тріо «Антарес» (Томаз Варвара, Сокирко Олександра, Тиха Вероніка), м. Кропивницький
    11. дует «Inner Soul» (Влад Кучерук, Поліна Гончарук), м. Нетішин

МИ ВАС