міжнародний фестиваль-конкурс молодих виконавців естрадної пісні

Вітаємо ПЕРЕМОЖЦІВ шостого ONLINE конкурсу!

група А

Лауреати 1 премії

Кучма Софія

Димид Анастасія

Кіт Дарина

Ковальчук Адель

Запорожець Варфоломій

Лауреати 2 премії

Полуніна Надія

Глазунова Соломія

Ковалишин Соломія

Швець Дар'я

Олійник Любов

Міщук Ася

Зєвайкіна Аріна

Білоус Анна

Лауреати 3 премії

Чуфус Вероніка

Яремова Марія

Бенца Ксенія

Данелія Ніка

Високогляд Валерія

група B

ГРАН-ПРІ

Соколовська Єлизавета

Братащук Анастасія

 

Лауреати 1 премії

Дерновий Кирило

Котенко Артем

Гловацька Софія

Марчук Анфіса

Ципін Михайло

Полуніна Анастасія

Валігурський Артем

Песляк Іван

Бабенко Марія

Лукашенко Ольга

Sofia Dilevschi

 

Лауреати 2 премії

Ошурко Катерина

Айвазян Анна

Коровицька Олександра

Солощук Софія

Філімончук Єлизавета

Бондарева Ксенія

Попович Софія

Кривченко Елла

Рудь Єлізавета

Варваринець Ангеліна

 

Лауреати 3 премії

Гонтаренко Каріна

Клімчук Софія

Сівець Марія

Будниченко Анастасія

Левусь Христина

Запорожець Ніна

Сердуніч Софія

Спринь Емілія

Дипломанти

Яцковська Єлізавета

Химинець Андрій

Кривець Марина

Сторожук Олена

Калініченко Олена

Гринишин Яна

Лясова Яна

група C

ГРАН-ПРІ

Пістоляк Маргарита

Лауреати 1 премії

Daniel Seсrieru

Гирич Аліна

Свинарчук Ольга

Мариняк Софія

Дзюнька Злата

Костирко Софія

Шакула Олеся

Сущенко Софія

Мельніченко Віра

Господаренко Давид

Джуман Олена-Марія

 

Лауреати 2 премії

Меньшикова Олександра

Глущук Христина

Реброва Дар’я

Іщак Анастасія

Ковальчук Олександра

Ванюшкін Ерік

Донченко Вероніка

Доценко Галина

Кійко Софія

Вітковська Вікторія

Руденко Олександра

Лауреати 3 премії

Штанько Дар'я

Михайленко Ілона

Софіюк Анна

Погосова Ілона

Сенеджук Богдана

Лозинська Каміла

Черепій Соломія

Каменюк Юлія

Мельниченко Богдана

Юрко Вікторія

Малярчук Вікторія

Грицуняк Анастасія

Шиндрик Максим

Ревун Олександра

Рубашевська Софія

Федунь Еліза

Товтик Ірина

Дипломанти

Олійник Софія

Сироватко Єлизавета

Коган Вероніка

Вайца Ольга

Мазур Вікторія

Ботвінцева Аліса

Воробець Ярина

Степанюк Елеонора

група D

ГРАН-ПРІ

Микитюк Анастасія

Лауреати 1 премії

Мотиль Анна

Коцеміра Мар'яна

Медвинська Анастасія

Поліщук Божена

Бедінський Даніл

Чумак Анастасія

Карімі Юлія

Берук Соня

Пахмурський Володимир

Диманова Ярослава

Федулова Анна

Лиса Крістіна

Умрихін Лілія

Данілкович Катерина

Коваленко Маріна

Мазур Олександра

Лауреати 2 премії

Зоріна Дарія

Крутько Дмитро

Мельник Тетяна

Токар Яна

Сизова Анастасія

Галагуза Анастасія

Приймак Ксенія

Намчук Ярослав

Ошовська Вікторія

Ткачук Ліна

Кіт Юстина

Кучма Вероніка

Скороходова Єлизавета

Петрів Валерія

Василашко Дарина

Василенко Вероніка

Гуц Юлія

Келебай Вікторія

Курдиба Софія

Лауреати 3 премії

Лихащенко Катерина

Мельніков Богдан

Черняхівська Валерія

Бережницька Алла

Лакіза Вероніка

Безпятюк Анна

Гончарук Софія

Ридзанич Каріна

Двояк Софія

Грель Кароліна

Країло Леся

Попадинець Марина

Ціуліна Ярослава

Кузік Юліана

Літовка Валерія

Сабірова Анастасія

Дипломанти

Палійчук Анастасія

Сінцова Олена

Поліщук Вікторія

Сем'єнко Христина

Домчук Софія

Мачошак Яна

Россол Владислава

Муляр Ярослава

Шевчук Олександр

група ансамблі

ГРАН-ПРІ

дует Анна Мотиль і Злата Дзюнька

Лауреати 1 премії

квартет "Ґаздиньки"

Зразковий художній колектив ансамбль сучасної пісні «СПІВАНОЧКИ»

Зразковий вокальний ансамбль "Melody"

Народний художній колектив «Театр пісні «Криниченька» ст.гр

гурт «Нова країна»

дует «Криниченька»

Лауреати 2 премії

Вокальне тріо "Brio"

Вокальний ансамбль "Щебетушки"

дует Cherries (Кучма Вероніка, Софія)

дует Lady-Art

Народний художній колектив «Театр пісні «Криниченька» ср.гр

вокальний ансамбль «Дивосвіт»

дует "Ми з України"

Лауреати 3 премії

дует Коратач Ангеліна та Хрипун Владислав

вокальний ансамбль « Співаночки»

тріо сестер Демидась "3D SISTERS"

Сухопар Поліна та Софія

вокальна група «Домісолька»

Народний художній колектив «Театр пісні «Криниченька» мол.гр

Квартет «Неформат»

Дипломанти

дует Алексійчук Дарина та Глухоцька Дарина

вокальний ансамбль «Краплинка» ср.гр

дует Красуцька  Анна та Сівець Марія

вок.кол. "Сузір'я"

вокальний ансамбль «Краплинка»

дует Сузір'я (Мельніков Богдан Супрун Іванна)

квартет Сузір'я (Мельніков Підгорна Супрун Коган)

THE ORiGiNALES (15 осіб 10-20 років)

МИ ВАС