міжнародний фестиваль-конкурс молодих виконавців естрадної пісні

  • Група А (молодша вікова категорія)

    1.   Аліса Ізмайлова, м. Харків

    2.   Вероніка Христюк, м. Переяслав -Хмельницький, Київська обл.

    3.   Ліля Лаврів, м. Червоноград, Львівська обл.

    4.   Анфіса Марчук, м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.

    5.   Вероніка Морська, м. Біла Церква, Київська  обл.

    6.   Анастасiя Братащук, м. Миколаїв, Миколаївська обл.

    7.   Анастасія Бобик, м. Коломия, Івано-Франківська обл.

    8.   Вікторія Лесюк, м. Івано-Франківськ

    9.   Євгенія Хомюк, м. Рівне

    10. Іскандер Косарєв, м. Харків

    11. Поліна Нікіфорова, м. Нетішин, Хмельницька обл.

    12. Анастасія Мартинюк, м. Київ

    13. Анна Кохановська, м. Херсон

    14. Анна Ткач, м. Луцьк, Волинська обл.

    15. Ілля Гавриленко, м. Дубно, Рівненська обл.

    16. Лариса-Богдана Поповченко, м. Київ

    17. Марія Чубатюк, м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.

    18. Моніка Глазер, м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.

    19. Софія Адамів, м. Київ

    20. Софія Грекул, м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.

    21. Христина Левусь, Старокостянтинівській р-он, Хмельницька обл.

  • Група «B» (молодша вікова категорія)

    1. Маріам Беладзе, м. Запоріжжя

    2. Артур Галас, м. Рава-Руська, Львівська обл.

    3. Микита Масник, м. Івано-Франківськ

    4. Ярослав  Політов, м. Енергодар, Запорізька обл.

    5. Ярослав  Андрусяк, м. Івано-Франківськ

    6. Марія  Анюшкіна, м. Славутич, Київська обл.

    7. Тимофій  Базаренко, м. Запоріжжя

    8. Катерина  Баліцька, м. Біла Церква, Київська  обл.

    9. Вадим  Березовський, м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.

    10. Єва  Бондар, м. Київ

    11. Дар'я  Бугайчук, м. Рівне

    12. Діана  Дяків, м. Коломия, Івано-Франківська обл.

    13. Дарина  Заболотна, м. Біла Церква, Київська обл.

    14. Елізавета Калинина, м. Одеса

    15. Іван  Клименко, м. Запоріжжя

    16. Олександра  Книш, м. Запоріжжя

    17. Владислава  Колендзян, м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.

    18. Анастасія  Лаврентьєва, м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.

    19. Ліза-Марія  Лемак, м. Київ

    20. Олександра  Мазур, м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.

    21. Анна  Мотиль, м. Новояворівськ, Львівська обл.

    22. Єлізавета  Нечитайло, м. Южноукраїнськ, Миколаївська обл.

    23. Анна- Ярина  Олійник, м. Броди, Львівська обл.

    24. Мілена Пазинич, м. Запоріжжя

    25. Аліна  Пересунько, м. Київ

    26. Поліна  Пищаль, м. Дунаївці, Хмельницька обл.

    27. Маргарита  Пістоляк, м. Біла Церква, Київська обл.

    28. Анастасія  Руснак, м. Чернівці

    29. Кирил  Свита, м. Буча, Київська обл.

    30. Даніел Секріеру,Ясси, Румунія

    31. Мілана  Третяк, м. Нетішин, Хмельницька обл.

    32. Анастасія  Сизова, м. Харків

    33. Вероніка Петрусь, м. Рава-Руська, Львівська обл.

  • Група «C» (середня вікова категорія)

    1. Аліна Валуйська, м. Луганськ-Київ, Луганська  обл.

    2. Анастасія Медвинська, м. Одеса

    3. Валерія Христюк, м. Переяслав -Хмельницький, Київська обл.

    4. Вікторія Ковалюк, м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.

    5. Денис Родін, м. Івано-Франківськ

    6. Єва Шаламова, м. Слов'янськ, Донецька обл.

    7. Катерина Манузина, м. Біла Церква, Київська  обл.

    8. Соломія Лень, м. Рава-Руська, Львівська обл.

    9. Анастасія Левонова, м. Рава-Руська, Львівська обл.

    10. Діана Горбяк, м. Жовква, Львівська обл.

    11. Анастасія Мурміль, м. Буча, Київська  обл.

    12. Анастасія Посна, м. Суми

    13. Анастасія Савранська, м. Черкаси

    14. Валерія Фурман, м. Кривій Ріг, Дніпропетровська обл.

    15. Катерина Ковтун, м. Чернігів

    16. Костянтин Зайцев, м. Херсон, Херсонська обл.

    17. Софія Лозіна,Київ, м. Київська обл.

    18. Біляна Мітєва,Ізмаїл, Одеська обл.

    19. Анастасія Давидюк, м. Нетішин, Хмельницька обл.

    20. Валерія Пєнязькова, м. Біла Церква, Київська обл.

    21. Гліб Шаповалов, м. Костянтинівка, Донецька обл.

    22. Крістіна Жуковська, м. Черкаси

    23. Маргарита Гільовська, м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.

    24. Полліанна Рижак, м. Хмельницький

    25. Софія Куценко, м. Київ

    26. Роман Мельник, Заліщики Заліщики, Тернопільська обл.

    27. Мар'яна Слюсар, с.Студена, Вінницька обл.

    28. Анастасія Микитюк, м. Хмельницький

    29. Аліна Ярова, м. Дунаївці, Хмельницька обл.

    30. Катерина Коломійцева, м. Кривій Ріг, Дніпропетровська  обл.

    31. Михайло Левенець, м. Одеса

    32. Єва Багдонавичюте, м. Вільнюс, Литва

    33. Сауле Комжайте, м. Вільнюс, Литва

    34. Катерина Юськів, м. Калуш, Івано-Франківська  обл.

    35. Анастасія Гондаренко, м. Харків

  • Група «D» (старша вікова категорія)

    1.   Дарія Іванчук, м. Рівне

    2.   Хелін Коньяр, м. Київ

    3.   Аліса Панчук, м. Київ

    4.   Анісія Глушко, м. Кременчук

    5.   Володимир Пахмурський, м. Броди

    6.   Катерина Гончарук, м. Миколаїв

    7.   Катерина Данілкович, м. Хмельницький

    8.   Поліна Терехова, м. Київ

    9.   Анна Теплицька, м. Кривій Ріг, Дніпропетровська обл.

    10. Людмила Назаркулова, м. Южноукраїнськ, Миколаївська обл.

    11. Наталя Бондаренко, м. Южноукраїнськ, Миколаївська обл.

    12. Олена Алфєріна, м. Кишинів, Молдова

    13. Роксолана Шикиринець, м. Калуш, Івано-Франківська обл.

    14. Ольга Гаврилюк, м. Львів

    15. Наталія Миколаєнко, м. Біла Церква, Київська обл.

    16.  Діана Шевчук, м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.

  • Малі вокальні форми

    A, B

     1. Вокальна студія "Колорит" молодша група, м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.

     2. тріо "Сестри 3Д", м.  Херсон

     3. Зразковий вокальний ансамбль "Усмішка" мол.група, м.  Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.

     4. Тріо "BABY-ART", м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.

     5. Зразковий вокальний ансамбль ,,Лілея", м. Дунаївці, Хмельницька обл.

     6. Тріо "FUSION", м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.

     7. Шоу-гурт "НЕВГАМОВНІ", м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.

     8. group "Voice Band"" Київ

     9. Народний театр пісні "Криниченька", м. Нетішин, Хмельницька обл.

    C, D

     1. Тріо "SunShine", м. Харків

     2. Зразковий вокальний ансамбль "Усмішка", м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.

     3. Квартет "Voices", м.  Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.

     4.  Ансамбль Народного художнього колективу хору "Тоніка", м.  Хмельницький

     5. Дует "Тандем", м.  Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.

     6. Народний театр пісні "Криниченька", м. Нетішин, Хмельницька обл.

МИ ВАС